Přeskoč na menu

Rozdělím proto  prevenci na:  a/klasickou, b/ inteligentní, c/ moudrou

 

a/prevence klasická.

Pozvánka na preventivní vyšetření. Její smysl je odhalit podezření na problém. V případě malého problému ho sledovat, dělat další prevenci. V případě velkého problému zasáhnout.

Nemluvím   o diagnóze mluvím ev. o problému. Fyzika  tomu  říká regulační odchylka od normálu.

Medicína by se měla naučit takto problém chápat. Nevyslovovat  dg. Vyslovená diagnóza znamená v menším případě obavu, ve větším strach.  To je naprosto zbytečné.

Regulační odchylka znamená, že oxido redukční vztahy nejsou v rovnováze. Připomínám oxidace  je  ztráta  elektronu, redukce  naopak.

Ztráta elektronu je oslabení. Tělo má mechanismy jak tyto procesy  regulovat. Říkáme tomu imunitní systém. Velkou  roli  hraje  mezibuněčná tekutina.

Co udělá strach- oslabí imunitu, Co udělá CT a jiná vyšetření, zvýší oxidaci a opět oslab imunitu. Opakovaná prevence, pravidelná sledování  tedy  vedou k oslabení redukce , převaze  oxidace a ejhle  nakonec  zajásáme. Vidíte, ještě  že jsme Vás sledovali.Nebyl jsem si jistý co  ten prvotní nález bylo , ale nyní už je to jasné. Máte kliku  začnem to léčit, ozařovat pálit, posílat léky a pod.

Ptám se posílí tento postup imunitu?.

 

b/prevence inteligentní.

Myslet dle nových poznatků fyziky, která udělala na poli medicíny ohromný pokrok.

Na podkladě  těchto výsledků vznikla certifikovaná technologie, jak diagnostická , tak léčebná.

 Diagnostika na přístroji EsTeck zjistí oxido redukční poměry často ještě dříve než se projeví jako příznak, odchylka,   nemoc.

Upravující  technologie Mariana Medical Grand pak tyto odchylky upraví. Čím dříve ,tím lépe.

 Tomu říkám, inteligentní sledování a inteligentní oprava.

 

C/prevence   moudrá.

Tady  si trocho odskočím do jiného oboru- stavebnictví. Chci li stavět stavbu  musím  mít dobré základy  a váha stavby  nesmí tuto základnu přetížit. Věnuje se tomu obor statika.

 S tímto problémem se  musí vypořádat všichni co něco budují. I náš organismu  musí mít dobrý základ aby  unesl  zátěž života.

Museli se  to naučit i stavitelé pyramid. První byly  malé.Větší praskaly ,nebo se  částečně  zřítily až se  to naučili .Postavili  tu největší, která stojí dodnes.  Naučili se roznést váhu do její podstaty.

Je  zajímavé že tělo v energiích má tvar pyramidy, mysl jako nadstavba je  nad jejím vrcholem.

Z toho  vyplívá, že  se  musíme  naučit  nepřetěžovat  naší mysl, nebo ji  umět odlehčit, aby stavba nepraskala a  nezřítila se.

Prevence  moudrá je pracovat s myslí tak , aby  naši základnu, imunitní systém nepřetěžovala.

Spousta lidí  to umí a  ty medicína  nezná, prostě k doktorovi  nechodí.

Tato skupina lidí  nepotřebuje  ani doktora , ani Es Teck ,ani Marianu.

Pro ty ostatní  nabízím  prevenci  b/ inteligentní.

Novinky

OZONATOR

02.02.2019
Přístroj nejen pro domácí využití. Více o ozonátoru a jeho využití na https://www.no3oo.cz/ozonator/generator-ozonu/ MUDr. Milan Veselý

Oleogel

29.11.2018
Návrat masážního krému brzo na www.no3oo.cz

Lip Balm

29.11.2018
Balzam na rty s ozonem nově na www.no3oo.cz