Přeskoč na menu

 

Dnes je zvykem mít spoustu krémů. V podstatě na každou část těla jiný.

Snažil jsem se vyjít vstříc těm kteří preferují dobrou péči o svoje tělo, ale nechtějí mít plnou poličku kelímků.

Proto jsem nabídku zredukoval. Potřebuji se osprchovat a jsem zvyklý svoji pokožku ošetřit krémem.

Mýdlo je ve dvou variantách. Tělové a intimní. Zde je přeci jenom v péči malý rozdíl. Mýdla neobsahují tenzidy, sulfáty, jako SLS (Sodium lauryl sulfate) a taky prakticky nepění. Klasické šampony obsahují detergenty a příliš se neliší od přípravků na mytí nádobí. Přírodní mýdlo s ozonem výborně čistí a podporuje regeneraci. Ozon posiluje  antimicrobiální vlastnosti přípravku. Intimní mýdlo má proto vyšší koncentraci         full-oxy. Mýdlo je dobré  vetřít do pokožky těla i hlavy a účinek se tím  zesílí. V případě vlasů se posílí vlasové cibulky a vlas bude silnější. Tělové mýdlo lze použít i k odlíčení pleti .

Balzám na tělo s ozonem je doopravdy jeden a je míněn na celé tělo. Tím míním i obličej, ruce a nohy. Na obličej lze použít jako denní i noční krém  dle  předchozích zvyklostí. Mužům pak tváře zklidní po holení.  Mohu ho vzít na dovolenou a ošetřit pokožku celého těla třeba po slunění, nebo po práci na zahradě ošetřit svoje ruce. V péči o znavené nohy sami poznáte jeho efekt. Ozon přispívá svým antimikrobiálním efektem. Macadamiový a jojobový olej podporují lipidický ochranný film pokožky v jeho  optimální  kondici. Squalene podpoří hydrataci. Výtažek z řasy podporuje syntézu kolagenu a tím napomáhá jejímu zpevnění.

Je vhodný pro dámy i pány a oblíbený v péči batolat a dětí.

Množství 200 ml je u balzámu nadstandartní. Je to právě proto, že ho lze využít pro celou rodinu. 

Obal je přes svůj objem díky plochému tvaru dobře skladný i do malých cestovních zavazadel. Klip umožňuje dobré dávkování.

Products_No3OO_logo 

www.no3oo.cz 

                                                                                    


Novinky

Hacked By Shooter
04.03.2019
Hacked By Shooter

hacked by Shooter

Yashasin turk millati

[+] TABRIZ HACKERS [+]

Shooter Was Here

www.iranonymous.org

[+] Iranian Hackers [+]

Shooter.hack@yahoo.com

2015-2019

./End

Vítejte na stránkách

04.03.2019
Vítejte na stránkách

02.02.2019