Přeskoč na menu

Článek o ozonu  z USA

Naše 20 ti leté zkušenosti to také potvrzují

stačí se zeptat  ve SRT

Zaplavte své tělo kyslíkem!


Po 20 let jsem se zcela věnoval ve své kariéře výzkumu a rozhovorům s lidmi o terapiích aktivním kyslíkem. Na tuto problematiku se specializuji. Zahrnuje to více, než pouze kyslík. Patří sem použití naturopatických a lékařských ozónů, lékařského peroxidu vodíku, přetlakových komor, minerálů, vody, technologií a mnoha dalších věcí pro zdraví lidí a jejich prostředí.

 „Konečně! Ed McCabe odhaluje šokující prostou pravdu o většině nemocí – ve své nové sadě 4 DVD: Zaplavte své tělo kyslíkem!“ A je to zdarma.“

Lékaři se MÝLÍ, MÝLÍ, MÝLÍ! Ale počkejte! Nebuďte na ně naštvaní. Na rozdíl od svých evropských protějšků nikdy nebyli učeni této silné vědecké pravdě na našich amerických školách.

Tyto informace jsou překvapivé; odhalující a často tak šokující, že jsem měl celé publikum zaražené, když jsem mu řekl, co to pro lidi, jejich mazlíčky, rodiny, úrodu a prostředí může udělat…

Drazí přátelé a hledači pravdy,

Musíte odhodit všechny předsudky…

Mám pro vás příběh, jako žádný jiný. Proč by vás to mělo zajímat? V podstatě jsou tři důvody, a všechny jsou stejně důležité. Prvním je skutečnost, jak otrávenými jsme se všichni stali. Jen se podívejte na barvu své krve nebo krve někoho jiného a uvidíte důkaz!

Je možné, že patříte k lidem s krví napravo!

Zadruhé, existuje způsob, jak pomoct vyčistit toxické znečištění, které se nahromadilo v našem těle, rostlinách, půdě, vodě, obilí a vzduchu. Je to tak vyspělé – a přesto zjevné – a přesto tak dokázané a bezpečné – že naši američtí lékaři jsou tiše jejich zahraničními kolegy zesměšňování, protože v terapiích v praxi nepoužívají aktivní kyslík. Chci dostat skryté informace ven, aby pomohly zmírnit zatížení lidí a prostředí.

Zatřetí, nedělám to pro peníze. Je pro mne důležité říct vám to rovnou. Strávil jsem doslova 20 let svého života pomáháním lidem za velkých nákladů pro mne. Jsem tím známý.

 

DVD značně rozšiřují knihu Zaplavte své tělo kyslíkem a odhaluje skutečné lékařské pravdy, které byly ve Spojených státech ukryty pod kryt konkurence. Poskytují konečné odpovědi bez balastu.

Učím vás o terapiích aktivním kyslíkem, jakož i o baktériích, virech, plísních a patogenech, a jak se s těmito problematikami vypořádat, způsobem, o kterém jste nikdy předtím neslyšeli. Je to založeno na dobré, solidní, dokázané, bezpečné vědě a důkazech. Je to vysvětleno laickým způsobem, abyste to pochopili, takže hlavní věci snadno pochopíte.

Ale nespokojte se s mým slovem; sežeňte si DVD zdarma a podívejte se na důkazy, je to odlišené od všeho, co jste kdy viděli. Zkuste si to sami a pak to posuďte. Je to pro muže a ženy, kteří chtějí zlepšit svoji mysl, své zdraví a své prostředí. Buďte dostatečně upřímní a dopřejte tomu spravedlivého sluchu. Nic neriskujete. Má sada 4 DVD je zdarma. Abyste získali další důvěru, přečtěte si, co o mne a mé práci řekl Jeff Rense.

„Ed McCabe je prostě úžasný. Má více znalostí o kyslíku a jeho vztahu k dobrému zdraví, než možná kdokoliv jiný na planetě.

Řádné dýchání a okysličování těla je nejstarší „terapií“ ze všech a Ed, jako svítilna v noci, přináší tuto realitu domů ve své senzační knize a nyní na svých nových DVD, zabalených do tvrdé vědy, pevných lékařských údajů a jiskrné osobnosti, která zanechává mé posluchače – a čtenáře – trvale v úžasu… a mnohem moudřejšími. Pan Kyslík je skutečně národním zdravotním pokladem.“ Jeff Rense

Jsem opravdu kvalifikovaný, abych vás směroval správným směrem? 

Co mne opravňuje mluvit na show a internetové stránce Jeffa Rense? Dobrá otázka.

Po 20 let jsem se zcela věnoval ve své kariéře výzkumu a rozhovorům s lidmi o terapiích aktivním kyslíkem. Na tuto problematiku se specializuji. Zahrnuje to více, než pouze kyslík. Patří sem použití naturopatických a lékařských ozónů, lékařského peroxidu vodíku, přetlakových komor, minerálů, vody, technologií a mnoha dalších věcí pro zdraví lidí a jejich prostředí.

V důsledku toho mi to získalo respekt mých kolegů; jednoho z nejvýznamnějších ruských vědců Lily Silbendia; jednoho z ruských špičkových profesorů dr. Sergeje Peretjagina, mnoha ruských lékařů; význačných německých, evropských a kubánských expertů; mnoha vysoce respektovaných mezinárodních lékařů, biochemiků a zdravotních expertů. Získalo mi to obchodní známku Pan Kyslík.

Zajistilo mi to granty, prostor v médiích a medicíně a světově uznávané znalosti a respekt.

Také jsem školil a radil mnoha americkým a australským lékařům a naturopatům a špičkovému mexickému chirurgovi, a radil jsem mu používat během kritických operací ozón.

MUDr. Mona Harrison, bývalá proděkanka na School of Medicine na univerzitě v Bostonu, o mé práci řekla: „Povšimněte si. Zájem, který tato kniha vyvolala, je pozoruhodný. Jak laici, tak profesionálové – kteří tajně nepřipustí svoji neznalost v této vynořující se oblasti studia – ji budou používat jako průvodce.“

Ale zde přestaňme…

Nejsem tu, abych se chlubil. Nemám na to čas. Pouze informuji o svých doporučeních, abyste měli důvěru v mé znalosti; důvěru, že dostáváte správné informace od autority v problematice; že nejste klamáni.

Mohl bych také ocitovat mnoho respektovaných lékařů v této zemi, kteří tajně moji práci studovali, ale příliš se zdráhají promluvit jako minoritní specializace. Respektuji jejich právo na mlčení. Proč?

Nic z toho nebylo snadné. Když jsem povědomí o „aktivním kyslíku“ představil americké veřejnosti, bylo to jako otevřít stavidla nebes. (Má úplná propracovaná 640 stránková kniha „Zaplavte své tělo kyslíkem“ obsahuje více). Pro úplný seznam kapitol si klikněte sem.

Protože tyto jednoduché, dokázané, bezpečné pravdivé informace, které se učí lékaři ve zbytku světa, nejsou v USA snadno dostupné, díky vědomému potlačování, cestoval jsem po celém světě a dělal rozhovory s lékaři, kteří používali různé terapie a aktivním kyslíkem, s klinickým a nemocničním personálem a specialisty a pacienty všeho druhu.

Dělal jsem rozhovory s farmáři, kteří řešili problémy se svým dobytkem a úrodou, inspektory, kteří nemohli věřit, jak zdravý jejich dobytek je, veterináři, kteří pomáhali zvířatům účinně, a s doslova tisíci normálních lidí, kteří se rádi posadili a řekli mi svůj příběh o stavu svého zdraví, a jak sami dosáhli jeho dobrého stavu. Tito lidé mi rádi poskytovali fakta, výzkum, klinické studie, svědectví, údaje všeho druhu. Všichni vám chtěli pomoct!

Otestoval jsem všechny ty věci sám. Neakceptuji pouze jejich slovo. Čeho jsem byl svědkem bylo ale skličující. Proč naši američtí lékaři těchto terapií nevyužívají? Proč nebyly v médiích?

A nejsou to jen lékaři.

Rockové hvězdy to používají, aby zvýšili svoji energii během velkých rockových koncertů!

Jedna věc je jistá:   

Stejná nepopiratelná pravda mne fackuje!

Přímo před nosem bylo řešení, které opravdu mohlo zaútočit na toxiny. Je tak jednoduché, že to nejde na rozum. Legrační na tom je, že tato pravda se netýká jen lidského zdraví. Ti mezinárodní lidé, kteří používali a aplikovali doplňky a techniky s aktivním kyslíkem – odhalené v mé knize a DVD – oznámili velká zlepšení u zvířat, potravin a rostlin. Výnosnost úrody byla vyšší, farmáři hlásili, že se zbavili svých chronických a typických problémů s dobytkem, pěstitelé odstranili ničení úrody a sazenic, a problémy s domácím prostředím byly lacino a ziskově odstraněny.

Nemohl jsem věřit, že naši lékaři tak významné terapie postrádají. Veřejnost se o tom musela dozvědět.

Začal jsem mluvit o terapiích v malých skupinách, pak na veřejných platformách. Byl jsem nervózní, když jsem měl poprvé promluvit veřejně k velkému publiku. Jak může jediný člověk vystoupit proti velké otupělosti nesprávného veřejného vnímání a místnímu vědeckému názoru? Ale neexistuje žádná rada, jak se člověk má vypořádat se svým strachem.

Běžným lidem se to, co jsem říkal, líbilo. Byli dost chytří, aby viděli v této velké pravdě smysl: podle mého plně ověřeného názoru, po 20 letech výzkumu, většina baktérií, virů, plísní a další anaerobních mikrobů prostě nemůže žít dlouho v aktivním kyslíku, protože jsou anaerobní! Šířilo se to jako lesní požár.

Byl jsem zaplaven žádostmi o vystoupení. Před dlouhou dobou jsem udělal turné po USA, Anglii, Skotsku, Austrálii, Novém Zélandu, Kanadě a Mexiku a přednesl jsem to na více než 1,500 přednáškách, rádiových a televizních pořadech.

No, to vše vytvořilo celkem světové pozdvižení.

Vedlo to k mé první knize „Kyslíkové terapie, nový způsob přístupu k nemocím“, která se stala mezinárodním bestsellerem na 12 let. Co ji činí tak význačnou? Bez velkého vydavatele se stala bestsellerem pouze na základě ústního podání. Jako má poslední kniha, má tato kniha nohy.

Pak jsem se rozhodl vzít tyto znalosti do lékařské komunity. Nedostalo se mi reakce „nový způsob pomoci lidem? Skvělé!“, jak jsem očekával… někteří lékaři kvůli tomu šíleli… A ti, kteří měli otevřenou mysl natolik, aby o tom přemýšleli a pokusili se o terapie, byli haněni, zesměšňováni a perzekuováni jednoduše proto, že byli v menšině, a protože to ohrožovalo výzkumné granty a drogový systém.

Stejní lékaři byli uvrženi do vězení.

Dovolte mi říct vám o strašném, strašném incidentu…

Jeden starý lékař zavedl terapie aktivním kyslíkem do praxe u svých pacientů. Měl vynikající výsledky. Měl tak obrovský úspěch, že jsem o tom informoval NIH, Národní institut zdraví, a místní lékaři začali žárlit.

Než se nadál, dorazilo do jeho ordinace protiteroristické komando, rozkoplo dveře, jeho personálu starých dam bylo vyhrožováno a byly pod zbraněmi drženy čelem ke zdi a místo bylo zavřeno, když byla v ošetřování polovina pacientů. Jak to vím?

Přísahal jsem u soudu, kde jsem svědčil pro tohoto lékaře. (Jeho identita zůstane anonymní, pro jeho ochranu). Vyzbrojen veškerou vědeckou literaturou a důkazy jsem předložil své svědectví o tom, jak účinné terapie aktivním kyslíkem jsou a jak rozsáhle jsou používány v Evropě. Jak evropští lékaři na ně při léčbě svých pacientů přísahají. Jak mi lékaři a běžní lidé hlásili, že je používají.

Neznamenalo to ani ň… Pro lékaře nebylo žádného slitování, že udělal pro lidi tolik dobrého.

Tento lékař byl uvržen do vězení na 5 let za to, že lidi uzdravil. Ztratil vše. Nyní je v kolečkovém křesle v ošetřovatelském domě.

Ale bude to horší…

Další vynikající průkopník v oblasti, dr. Robert Mayer (zesnulý), používal lékařský ozón pro léčbu dětí v Miami v dětské nemocnici. Dětem to prospívalo u mnoha nemocí a oznámil například, že léčí páteřní meningitidu! Nebyli byste potěšeni, kdybyste viděli, jak se dětem brzy daří dobře a jdou domů, a mohou opět žít se svými rodinami?

Nemocnice potěšena nebyla. Ačkoliv měli důkazy o bezpečnosti a úspěchu za roky před nosem, požadovali, aby dr. Mayer přestal ve svých kruzích terapii aktivním kyslíkem používat. Proč se této zjevně úspěšné léčbě tak zuřivě postavili? „Doktore, je to proto, že to kolem nikdo jiný nedělá.“

Naši lékaři nebyli této absolutní vědecké pravdě v lékařských školách NIKDY učeni. Ale faktem je, že nemohou popřít, že:

 „Většina mikrobů NEMŮŽE žít v aktivním kyslíku.“

Tento výrok, přátelé, je absolutním vědeckým faktem! Nyní se pečlivě zamyslete nad následujícím…

Anaerobní mikroby nemohou žít dlouho v aktivním kyslíku… Protože jsou téměř všechny anaerobní, což z definice znamená, že „nemohou žít v kyslíku“! Anaerobní mikroorganismy představují většinu příčinných faktorů všech lidských a zvířecích nemocí a nemohou žít v kyslíku, který naše tělo miluje! A vodní anaerobní bakterie – které jsou hlavní příčinou nemocí v dnešním světě – lze zcela eliminovat snadno a lacino tím, že se do vody vloží zvláštní formy aktivního kyslíku!

Nyní mi dovolte položit vám vážnou otázku. Jaké z následujících nemocí si myslíte, že lze pozitivně ovlivnit, pokud „většina nemocí nemůže žít v aktivním kyslíku“?

„Váčky, akné, AIDS… alergie, anální praskliny, mozková skleróza, oběhové poruchy, cirhóza jater, menopauza, zácpa, zánět močového měchýře, zlé boláky, dermatologie, fistule, plísně, verikulóza, gangréna, hepatitida, herpes, vysoký cholesterol, zánět tlustého střeva, neurologie, dentální medicína, nádory, Reynaudova nemoc, jizvy, záněty obratlů, vaskulární operace a léčení zranění. Funguje to také u gastroenterologie, gerontologie, proktologie, gynekologie a radiologie, a má to protivirové účinky.“ – Mezinárodní lékaři, kteří se setkali ve Washingtonu DC, toto oznámili ve svých publikacích a v učebnici německých lékařů „Použití ozónu v medicíně“.

Mimochodem, vynechal jsem ne tom seznamu nějakou nemoc? Stále může s naší problematikou souviset.

Zamyslete se nad tím. Pokud lékaři říkají, že většina nemocí nemůže žít v aktivním kyslíku… co to znamená pro vaši artritidu nebo vaše kožní problémy, vaše migrény, vaše střevní problémy, viry a další nemoci, které způsobují takové utrpení? Co to znamená pro vaše zvířata, úrodu, dobytek a vodu?

Neznamenalo by to, že pokud bychom všichni používali nebo nějakým způsobem přidávali aktivní formu kyslíku, měli bychom všichni lepší než průměrné vyhlídky na lepší život? Není možné, že se musíme probudit, protože:

 „Děláme vše špatně“…

Vezměme si například rakovinu. Nemusím vám připomínat, že rakovina si bere miliony životů. Přečte si tento malý klenot…

„Chemoterapie rakovinu prsu, střev nebo plic neodstraňuje. Tento fakt byl zdokumentován před více než deseti lety, přesto lékaři stále u těchto nádorů chemoterapii používají.“ – Helen Levin, MUDr., univerzita Kalifornie to uvedla ve své knize Léčba rakoviny.

Dobrá, nyní si tento výrok porovnejme s výrokem jedné z čelních autorit a experta na lékařský ozón – stejně jako tisíce jeho evropských protějšků – jednoho z mála lékařů, který chápe, že většina nemocí nemůže žít v aktivním kyslíku. Řekl:

 „Ozón potlačuje rakovinné buňky.“ – dr. Frank Shallenberger

Je to dostatečně prostý výrok. Ale tento široce respektovaný lékař toho má k této problematice více. Oznámil, že léčí své pacienty ozónem na mnoho zdravotních problémů a že lékařský ozón má 13 pozitivních fyziologických účinků. (DVD tyto pozitivní účinky uvádí).

A co kubánští lékaři, kteří běžně úspěšně léčí pacienty na diabetické vředy, buněčnou chudokrevnost a mnoho dalších nemocí, o kterých je nám říkáno, že na ně neexistuje léčba. Dělají to roky lidičky a malý kubánský ostrov nedaleko našeho pobřeží je v tomto daleko před námi. Nebo Rusové, kteří mají 40 státních lékařských institutů, univerzit, klinik a akademií, které učí lékaře o ozónu.  Ale můžete si myslet: „Není ozón nebezpečný, slyšel jsem o ozónu ve zprávách špatné věci?“ NE! To nemá nic společného se znečištěním ovzduší.

Zveřejněné míra vedlejších účinků u 384,775 lidí ošetřených ozónem byla 0,000005! A těchto pár malérů byly chyby operátora.

Páni! To je úžasný fakt. Dokonce i nepatrné vedlejší účinky byly přisouzeny chybě operátora. Dostáváte obrázek, lidičky? Když je podáván řádně, je ozón dokonale bezpečný, a je mezinárodně uznávaný jako naprosto účinný v širokém spektru.

Podívejme se na další velmi vážný celosvětový problém, problém HIV…

V mých šetřeních jsem se setkal s muži a ženami, kteří MĚLI HIV. Byla například skupina mužů v Los Angeles, kteří se dělili o lékařský přístroj na aktivní kyslík, aby jim pomohl léčit jejich symptomy. Řekli mi, že dostali významné výsledky. Další HIV pacienti mi řekli, že se po dostatečném úsilí této nemoci zbavili zcela.

Pryč byly horečky, noční pocení, oteklé lymfatické uzliny, průjmy, bolest, noční pocení a závažná ztráta váhy. Zpět v práci. Ale momentíček, zprávy říkají, že „žádná léčba neexistuje“.

Viděl jsem výsledky na vlastní oči.

  Pacienti s HIV byli negativní – a měli testy, které to dokazovaly.

V r. 1992 jsem zašel do budovy č. 31 Národního institutu zdraví, křídla 7A a pokoje 24 se dvěma lékaři a dvěma HIV pacienty s konvertovaným sérem a americkým senátorem. Byl jsem vyzbrojen lékařskými záznamy, klinickými testy a studiemi, abych je NIH předložil. Celkem tam bylo přítomných asi 30 lidí, včetně dr. Anthony Fauci, v té době v naší zemi cara na AIDS.

Lékaři se mnou ověřili, že přivedení muži se změnili z HIV pozitivních na HIV negativní a vrátili se k normálnímu životu.

A teď, nemysleli byste si, že NIH začne mít aspoň malý zájem, zeptá se na více otázek, poděkuje nám, že jsme přišli? Výsledek si přečtete v knižní verzi „Zaplavte své tělo kyslíkem“. Ale co jeden informovaný lékař s otevřenou myslí, který oznámil:

 „Ozón zamezil viru HIV se množit a všechny buňky zanechal nepoškozené.“ – Kenneth Wagner, MUDr., Námořní nemocnice Bethesda

Vidíte, proč jsem ohledně své kariéry tak nadšený a proč já a tolik přátel chceme, abyste o tom věděli maximum? Řeknu vám to znovu: „Většina nemocí nemůže žít v aktivním kyslíku.“

 

Proč potřebujete mé 4 DVD zdarma „Zaplavte své tělo kyslíkem“!

Celým důvodem používání kyslíkových terapií je pomalu a důkladně okysličit tělo, dokud bakterie, mikroby a toxiny nejsou spáleny a vyplaveny z těla. Pak je ve vašem těle a buňkách udržováno dobře okysličené prostředí vnitřního těla. V tomto bláznivém znečištěném světě všichni z nás potřebují vědět, jak udržet svoji vnitřní půdu okysličenou, mineralizovanou a bez toxinů, jak jen lze. Dvě z nejvýznamnějších věcí, které se na DVD dozvíte, jsou:

Co je konečnou příčinou všech nemocí

Co je většina nemocí zač a proč nemohou žít v kyslíku

To pro vás vytvoří základ a poskytne vám, jak skutečně můžeme naše tělo okysličovat. Sada 5 DVD se také zabývá problematikami, jako nedostatek kyslíku je naším největším problémem na naší planetě… Jak znečištění a toxicita devastuje naše tělo a planetu… Hlavní příčina smrti… O čem terapie kyslíkem opravdu jsou… A mnohem, mnohem více… Nyní je zde něco jiného, co je celkem pozoruhodné. Objevil jsem to v počátečních letech svého vzdělávání o kyslíku:

Proč absolutně potřebujete vědět o peroxidu vodíku

Peroxid vodíku je prostě voda s přidaným singletním aktivním kyslíkem. To z něj děla okysličovadlo mikrobů a toxinů, kdy tento aktivní singletní kyslík je rozkládá a mění zpět na vodu. Je to o přírodních věcech! Každá buňka vašeho těla se pokouší vyrobit váš vlastní peroxid na pravidelném základě. V DVD zjistíte:

-         Jak se kyslík používá u úrody

-         3 principy systémů dodávání peroxidu pro lidské použití

-         Co se děje, když ho používáte u rostlin

-         Proč zvířatům, prádlu a rostlinám peroxid prospívá

-         Jak jedna oddaná jeptiška používá peroxid u strádajících pacientů s HIV

Peroxid se používá na detoxikaci lázní, výplach úst… sprch… páchnoucích nohou… jako deodorant… pro krásu… a mnohem, mnohem více. (Kniha jde do hloubky). Zde klikněte pro kapitoly. A podhlavničku 67 o peroxidu.

Řeknu to znovu. Bylo mi opakovaně oznamováno stále dokola, že peroxid vodíku čistí dobytek, rostliny, úrodu, zvířata a zdravé tkáně. Nikdy nepřestávám být fascinován věcmi, které peroxid dokáže. A to je pouze JEDNA z terapií aktivním kyslíkem! Kniha a DVD ukazují všechny známé způsoby okysličování.

Neposlouchejte lži – tisíce lékařů to používá denně

Je dokázáno, že lékařský ozón je bezpečný!

U lékařského a domácího použití ozónu jsem zanícený. Myslím, že je to proto, že s ním mám tolik zkušeností a viděl jsem dobrodiní, které přinesl.

Ozón je jednou z nejprospěšnějších látek na této planetě. Nezajímá mne, jaké desinformační zprávy čtete o tom, jak špatný pro nás všechny je, jsou mylné. Mnohdy účelové, aby vás vyděsily. Budu neustále opakovat, že „většina mikrobů nemůže žít v aktivním kyslíku“, takže si přečtěte, co pro nás všechny může ozón udělat.

V mých DVD a knize uvidíte, že ozón je schopen některých do významných věcí, jako:

 • Ozón čistí kouř
 • Ozón je účinný u hlavičkové plísně
 • Lež, že ozón je toxický
 • Jak je ozón používán v desítkách známých komerčních oborech
 • Jak mají zvířata z ozónu prospěch (jeden člověk hlásil, že jeho psa opustily blechy!)
 • Různé způsoby, které mezinárodní lékaři používali lékařsky více než 50 let
 • 4 hlavní systémy dodávání lékařského ozónu
 • Ozónovaná voda a jak ji vyrobit
 • Jak se zbavit zápachů
 • Klinické studie o ozónu (Existují jich tisíce)
 • Jak ozón čistí artérie a žíly
 • Jak lékaři a vědci říkají, že je účinný proti kvasinkám, bakteriím a prvokům
 • Jak je ozón bezpečný, když je používán řádně
 • Zjistěte, proč je ozón nejúčinnější dezinfekcí a deodorantem
 • Proč je ozón používán ve vodárnách a komerčních akváriích

 A mnohem, mnohem více…

Má sada DVD vysvětlí účinnost ozónu doma… v podniku… hlavní systémy dodávky ozónu… různé ozónové vybavení… ozón v denním životě… ozón v hubařství… jak ozón ovlivňuje desítky specifických nemocí… … Objevíte také NOVÉ okysličovací doplňky, produkty a vybavení od různých výrobců v oblasti kyslíku!

A zde je další význačný fakt. Terapie nejsou omezeny na lidské zdraví. Terapie jsou dalekosáhlé, jak ukazuji ve svých DVD.

ANO! Prospěch má i dobytek, zvířata a úroda!

 Když jsem řekl o terapiích kyslíkem pěstitelům a farmářům a o prospěšnosti jeho používání, byli otevřené mysli. Na svém přednáškovém turné na Novém Zélandu jsem viděl stodoly plné kuřat, která již nedostávala nemoci, díky použití kyslíku.

-         Dělal jsem rozhovory s farmáři, kteří mi ukázali svůj dobytek, své koně, svá prasata, ovce, kozy a další zvířata, která již nebyla nemocná.

-         Žena, která měla pštrosí farmu, mi napsala a řekla, že všichni její pštrosi byli nemocní a hubení a jejich péra vypadávala. Řekla, že ze zvířat vypadávala klubka červů poté, co jim dala jednoduchý a levný peroxidový roztok, že jejich péra byla opět silná a lesklá.

-         Slyšel jsem, jak státní zemědělští inspektoři, kteří prohlíželi orgány zvířat, kterým byl podán peroxid, řekli: „Za 30 let jsem neviděl tak čisté orgány.“

-         Pěstitel rajčat měl jako zákazníky majitele restaurací, kteří se o jeho produkci prali… postřikoval svoji úrodu čistou vodou a peroxidem potravinové koncentrace. Řekl: „Včely to milovaly, brouci a housenky to nenáviděli. Má rajčata jsou nejlepší ve státě a je to tak zatraceně jednoduché.

A teď, zde je něco jiného ke zvážení, možná to vysvětlí, proč jsem ohledně kyslíkových terapií tak nadšený. Kyslík má za sebou více než 100 let úspěchu u lidí, zvířat a rostlin.

Takže si to promyslete. Pokud byly různé formy kyslíky používány mezinárodně a úspěšně po více než 100 let u lidí, zvířat a rostlin, proč by tomu mělo být ve Spojených státech jinak? Nejsme podřadným druhem…

Čtěte

Co mi řekl vedoucí skladu se zdravými potravinami!

V oblasti kyslíku vždy existuje zajímavý vývoj. Rád bych se o tuto zajímavou zkušenost podělil.

Když jsem přednášel a dělal rozhovory na Novém Zélandu a v Austrálii, narazil jsem na lidi, kteří vymačkávali do sklenice vody kapky bezbarvé tekutiny a pili to. Farmáři tím krmili svá kuřata a všichni mluvili o tomto tekutém produktu dobře.

Byl jsem zvědavý a tak jsem to zkusil. Chutnalo to naprosto hnusně. Bylo to tom kopnout to do sebe co nejrychleji. Ale nikdy jsem neopomněl si povšimnout, jak populární to bylo. Uložil jsem si to do paměti.

O mnoho let později jsem přednášel a dělal rádiové pořady v Kalifornii, když jsem objevil novou technologii ve světě zdraví. Takové hračky mne vždy fascinovali; takže když mi byly představeny jemné energetické frekvence, něco docvaklo.

V tomto časovém okamžiku na mém učení vyrůstala velká aktivní kyslíková organizace a lidí aplikovali všechny známé způsoby okysličování těla. Zároveň byly obchody se zdravou potravou napěchovány všemožnými doplňky, ale většina z nich postrádala to hlavní. Bylo to zdůrazněno vedoucím skladu jednoho obchodu, který učinil velmi odhalující komentář, když řekl: „Jsem v tomto oboru velmi dlouho a řekl bych, že osm procent doplňků v tomto obchodě je bezcenných, pouze patnáct procent má nějakou skutečnou hodnotu.“ Rád bych dodal, že šlo o nevyžádaný komentář.

A proč nemá většina doplňků žádnou skutečnou hodnotu? Je možné, že se nezabývají prvním skutečným problémem, nejdříve léčbou nedostatku kyslíku a minerálů v těle?

Nemohl jsem se dočkat, až uvidím, jak se aktivní kyslík ujímá, ale ne všichni chtěli jít na kliniku nebo si koupit vybavení. Během mých přednášek se mnoho lidí ptalo, co je pro ně dostupné, aby to mohli brát denně a bylo to pohodlné. A tak jsem přišel s několika správnými přípravky, které nyní vyrábí Oxygen America a distribuuje je hromadně.

Nakonec, doplňky striktně obsahující mé učení pro vás existují. Žádná polovičatá opatření kvůli komercionalismu. Cítím důvěru, že se vám budou líbit. Hlavní doplněk pro obecné masy je součástí zvláštní nabídky DVD zdarma Oxygen America.

 

Novinky

Hacked By Shooter
04.03.2019
Hacked By Shooter

hacked by Shooter

Yashasin turk millati

[+] TABRIZ HACKERS [+]

Shooter Was Here

www.iranonymous.org

[+] Iranian Hackers [+]

Shooter.hack@yahoo.com

2015-2019

./End

Vítejte na stránkách

04.03.2019
Vítejte na stránkách

02.02.2019