Přeskoč na menu


Kosmetika No. 3OO                                                 

www.no3oo.cz 

Je vyvinutá pro zvýšenou ochranu a regeneraci pokožky, zatížené znečištěným ovzduším nejen v městských aglomeracích a zvýšenou fyzickou zátěží a stresem.

Zhoršené ovzduší zatěžuje pokožku, která je pod neustálým tlakem a musí se stále bránit. Pokožka je podrážděná, tenčí, zarudlá, citlivá. Objevuje se více pigmentových skvrn a rychleji stárne. Těsné oblečení omezuje důležité povrchové dýchání. Takto přetížená pokožka je náchylná na povrchní drobná zranění s následnou infekcí. Toto vše se pak kumuluje při mnoha nemocech, kde kůže hraje významnou roli detoxikace. Nejvýrazněji se tyto problémy  pak projeví u diabetiků. Pro tuto skupinu by měla kosmetika No.3OO být základní péčí v prevenci. Tato řada je pro ně svými vlastnostmi nezastupitelná.

Zapomínáme na základní ošetření pleti a tím je čištění.

Bez čištění není pokožka schopna se zregenerovat a posílit svoji funkci ochranné bariery. Spousta nečistot ve vzduchu je dvacetkrát menší než póry a nečistoty se tak mohou dostat hluboko do kůže a následně i do našeho těla. Čištění je proto zcela zásadní. Proto bylo  vyvinuto mýdlo, které splňuje všechny nové poznatky v péči o pokožku našeho celého těla.

Kosmetika No. 3OO je charakteristická tím, že používá stabilizovaný aktivní kyslík- ozon, někdy také známý jako trikyslík. Stabilizace je tak  dokonalá, že produkty vydrží beze změn mnoho let. Tento předpoklad  je nutný pro testy stability celé kosmetiky. Ozonizovaný olivový olej Full OXY je použit v procentech a hraje tak  mezi dalšími použitými látkami významnou roli.

Jde o zcela základní látku v této kosmetice, která jinak používá ty nejlepší přírodní suroviny dostupné na trhu. Ozonizované oleje mají dle kosmetické legislativy "SKIN CONDITIONING".

Vlastnosti ozonu O3 jsou : okysličení, antimikrobiální schopnost, deodorace a detoxikace.  Zrychlení regenerace na základě zvýšení energetické bilance je také pro stav naší pokožky klíčový. Ozon proniká i do hlubokých struktur pokožky a čistí a okysličuje i tam, kam jiné krémy nedosáhnou. Spousta běžných krémů navíc póry ucpe, zhorší povrchní dýchání kůže a celá situace se tím jen zkomplikuje.

Žádná jiná látka není tak komplexně účinná. V našem těle bílé krvinky produkují ozon a ten je nejsilnější zbraní našeho imunitního systému. Nejde tak o látku tělu cizí.

Zkušenosti vychází ze stavu léčení diabetických komplikací ozonem. Bylo potřeba aplikovat ozon i na pokožku ve stavu krému, a tak vznikla kosmetika No.300

     

Tělový balzám.

 

Tělový balzám 3% FULL - OXY na přírodní bázi s ozonizovaným olivovým olejem pro šetrnou péči o pokožku celého těla

Balzám se rychle vstřebává a dobře roztírá

Vhodné na všechny typy pokožky.

Rychlá vstřebatelnost krému urychluje aplikaci, stačí pár tahů. Zvýrazněn je účinek deodorační.Výborný krém na nohy, ale je velice příjemný na ruce, obličej i na celé tělo. Krém zanechává na pokožce jemnost a hebkost po dlouhou dobu. Výborný universální krém na cesty.

Jeho vlastnosti ocení jak ženy tak muži, např. po depilaci nebo holení, ale je velmi oblíbený i v péči batolat a dětí. Proto je jeho celkové množství nadstandardní v 200 ml a to právě proto, aby ho mohli využít plnohodnotně všichni členové celé rodiny.

Balzám na tělo s ozonem je doopravdy jeden a je míněn na celé tělo. Tím je míněno i obličej, ruce a nohy. Na obličej lze použít jako denní i noční krém dle předchozích zvyklostí. Lze jej vzít na dovolenou a ošetřit pokožku celého těla třeba po slunění, nebo po práci na zahradě ošetřit svoje ruce. V péči o znavené nohy sami poznáte jeho efekt. Ozon přispívá svým antimikrobiálním efektem. Macadamiový a jojobový olej podporují lipidický ochranný film pokožky v jeho optimální kondici. Squalene podpoří hydrataci. Výtažek z řasy podporuje syntézu kolagenu a tím napomáhá jejímu zpevnění. 

Krém je vhodný i jako ochrana nohou při nošení neprodyšné obuvi, nebo rukou při používání gumových rukavic (prodavačky uklízečky, zdravotníci, vlhké prostředí apod). Chrání před nakažením plísněmi a bakteriální infekcí. Manikérky a pedikérky ho mohou použít kdykoliv na závěr ošetření. Zároveň tak ošetří a ochrání ruce svoje. Tento aspekt je vysoce oceňován. Výborný krém např. po opalování na slunci i v solariu. Ochrání před problémy s pokožkou po návštěvě koupališť veřejných sprch apod. Po osprchování se výborně nanáší i na vlhkou pokožku. Dodá pocit svěžího odpočinku a maximální čistoty.

 

Tělové mýdlo tekuté.

  

Tělové tekuté mýdlo 3% FULL - OXY

Mycí emulze na přírodní bázi s ozonizovaným olivovým olejem pro šetrnou hygienu a osvěžení celého povrchu těla

Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky i na vlasy.

Základ tělové hygieny s absencí sulfátů.

Tekuté tělové mýdlo neobsahuje tenzidy, sulfáty jako SLS (Sodium lauryl sulfate) a taky prakticky nepění. Klasické šampony obsahují detergenty a příliš se neliší od přípravků na mytí nádobí. Přírodní mýdlo s ozonem naproti tomu výborně čistí a podporuje regeneraci. Ozon posiluje antimicrobiální vlastnosti přípravku. Mýdlo je dobré vetřít do pokožky těla i hlavy a účinek se tím zesílí. V případě vlasů se posílí vlasové cibulky a vlas bude silnější. Mýdlo použité na vhodný kosmetický tampon lze výborně použít i k odlíčení pleti.

   

 

Intimní mýdlo tekuté.

Intimní tekuté mýdlo 5% FULL - OXY

Péče o intimní partie je nutnou součástí každodenní hygieny v dnešním světě. V době velkého cestování, znečištění vod, zvýšené promiskuity se  nám vracejí infekce které jsme znali jen z románů. Intimní mýdlo používané oběma partnery, jako prevence, tyto problémy výrazně zmírní.

 Products_No3OO_logo


MUDr. Milan Veselý

problematice léčení ozonem se věnuje od r 1990

 

Novinky

Hacked By Shooter
04.03.2019
Hacked By Shooter

hacked by Shooter

Yashasin turk millati

[+] TABRIZ HACKERS [+]

Shooter Was Here

www.iranonymous.org

[+] Iranian Hackers [+]

Shooter.hack@yahoo.com

2015-2019

./End

Vítejte na stránkách

04.03.2019
Vítejte na stránkách

02.02.2019